Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Wrzos

Cukiernia "Wrzos" jest przedsiębiorstwem prywatnym, założonym w 1996 roku. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą własnych wyrobów, systematycznie dążąc do powiększania asortymentu, a także do rozbudowy sieci handlowej.
Powodzenie naszych wyrobów to wynik nowoczesnego i racjonalnego stylu zarządzania firmą oraz łączenie tradycji z oryginalnością. Nasze inwestycje skierowane są, przede wszystkim, w zakład produkcyjny: zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń niezbędnych do produkcji. Równolegle podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i targach cukierniczych. 

Technologia wyrobu ciast w naszej firmie odpowiada standardom UE, aby zadowolić wszystkich klientów sięgamy do tradycyjnych przepisów. Staramy się, aby nasze wypieki były oryginalne smakowo, oraz "cieszyły oko" i kusiły wyglądem.
Nasz asortyment jest bardzo szeroki i urozmaicony. Specjalizujemy się w rożnego rodzaju ciastach wypiekanych, ciastach deserowych, babkach, babeczkach oraz w tortach tradycyjnych, weselnych i okolicznościowych. Realizujemy zamówienia na duże imprezy okolicznościowe: bankiety, wesela, przyjęcia, stypy, sympozja i inne

Strona Internetowa:www.wrzos-cukiernia.pl
Wizytówka:www.wrzos.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@wrzos-cukiernia.pl
Telefon:+48 56 498 61 30
Ulica:Podgórz 18
Kod pocztowy i Miasto:87-300 Brodnica
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca