Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Wiedeńska

Cukiernia Wiedeńska powstała z sentymentu dla Wiednia, który słynie na całym świecie ze swojego klimatu, wspaniałej kawy, doskonałych wyrobów i urokliwej muzyki. Chęć przeniesienia tych smaków do Ciechocinka, Płocka i Krakowa zaowocowała współpracą z potentatem ciast w kraju i za granicą.

Pan Adam Sowa dzięki któremu Cukiernia Wiedeńska może zabłysnąć niepowtarzalnymi smakami i artystycznymi formami tortów, wytwarza na potrzeby naszej cukierni specjały przeniesione rodem z Wiednia np. appfelstrudel z sosem waniliowym, tort Sacher, sernik wiedeński, torcik waflowy Esterchaze oraz pączki, czyli wiedeńskie kipfle, które wielu z nas uważa za typowo polski specjał kulinarny; są jednak wynalazkiem kuchni wiedeńskiej, a rozmaite ich warianty znane są na całym świecie.

W naszych lokalach zastaniecie Państwo profesjonalnie wyszkolony personel, zawsze uprzejmy i pomocny w wyborze szerokiej gamy ciast oraz miłą atmosferę.

Strona Internetowa:www.cukiernia-wiedenska.pl
Wizytówka:www.wiedenska.CukierniewPolsce.pl
Email:kawiarniawiedenska@neostrada.pl
Telefon:+48 54 283 54 25
Ulica:ul. Zdrojowa 2c
Kod pocztowy i Miasto: Ciechocinek
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca