Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Targowa

Tradycja naszej firmy sięga ponad 30 lat.Cukiernicze szlify zdobyłem w latach 70-tych w cukierni Bolesława Podlasiewicza - Tarnów ul.Krakowska 28. Własną cukiernię założyłem w roku 1979 w Szczucinie, po dwóch latach przeniosłem się do Tarnowa gdzie wykupiłem cukiernie Warszawiankę . Wraz ze starą firmą udało mi się zdobyć przedwojenne receptury, częściowo nawet sprowadzone z Lwowa z których do dzisiaj korzystamy.

Od 1984 r rozpocząłem budowę zakładu nowoczesnego z wszelkimi wymogami, gdzie w 1988 r. przeniosłem się do nowo wybudowanego zakładu przy ul.Targowej 11 w Tarnowie. W 2006 r Stanisław Bańbor przekształcił w firmę rodzinną, Cukiernia „Targowa” S.Bańbor i Wspólnicy Sp.Jawna z którym współpracuje żona Anna, syn Andrzej i Rafał. Od roku 2007 w Dąbrowie Tarnowskiej ul.Rynek 35 powstała filia cukierni. Dzisiaj rodzinna firma to przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 40 osób i przygotowujące do zawodu uczniów, Niektórzy z nich pozostają w firmie i zdobywają kolejne stopnie cukierniczego wtajemniczenia i swą wiedzę przekazują młodszym.

Cukiernia nasza to silnie i prężnie działające przedsiębiorstwo, które szczyci się zdobyciem wielu nagród i wyróżnień. Jakość cukierni wciąż staramy się potwierdzać doskonałym smakiem wyrobów. Cukiernia stale się rozwija i z pewnością jeszcze wielokrotnie was zaskoczy.

Strona Internetowa:www.targowa.com.pl
Wizytówka:www.targowa.CukierniewPolsce.pl
Email:targowa11@op.pl
Telefon:+48 14 622 09 52
Ulica:ul. Targowa 11
Kod pocztowy i Miasto:33-100 Tarnów
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca