Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Sojanex

"Sojanex" to najstarsza hurtownia na terenie województwa zachodniopomorskiego. Powstała w 1991 roku założona przez Jana i Mariannę Socha, którą prowadzą do dziś. Hurtownia specjalizuje się w zaopatrzeniu cukierników i piekarzy w niezbędne artykuły do produkcji ciast i pieczywa od drożdży, mąki, cukru po gotowe mieszanki. 

Ponadto w "Sojanex-ie" można zakupić wszelkie nowości rynkowe jak również drobny sprzęt cukierniczo-piekarski. Firma posiada nowoczesny budynek magazynowo-biurowy, jak również park samochodowy dzięki któremu towar dostarczany jest bezpośrednio do odbiorców na terenie województwa zachodniopomorskiego. Firma zapewnia oprócz rzetelnej obsługi możliwość szkolenia piekarzy i cukierników we własnych siedzibach, przez technologów i szkoleniowców z firm dostarczających towar, którzy dostosowują proces produkcyjny do warunków panujących w danym zakładzie. W planach firmy jest wybudowanie zaplecza szkoleniowego, które byłoby dostępne dla Rzemieślników i ich uczniów zainteresowanych nowościami.

Tak więc firma "Sojanex" służy fachową pomocą oraz poprzez ciągłe wdrażanie wszelkich nowoczesnych technologicznie produktów przyczynia się do unowocześniania, ułatwiania oraz skracania procesów produkcyjnych. 

Strona Internetowa:www.sojanex.apc.com.pl
Wizytówka:www.sojanex.CukierniewPolsce.pl
Email:sojanex@apc.com.pl
Telefon:+48 91 461 25 25
+48 91 461 36 36
+48 91 461 39 78
Ulica:ul. Gryfińska 88
Kod pocztowy i Miasto:70-772 Szczecin
Województwo:Zachodniopomorskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca