Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Radiowa Press Cafe

Press Cafe Radiowa to dzisiaj jedyny prawdziwy lokal muzyczny w Opolu! Od początku 2009 roku odbywają się tu regularnie koncerty opolskich – i nie tylko – artystów. Staramy się udowodnić, że hasło: „Opole - stolica polskiej piosenki” nie jest tylko zasługą festiwalu. Lokal zmieniał właścicieli aż do 2006 roku, kiedy to otrzymał obecną nazwę. Od tego czasu coraz częściej zaczęły pojawiać się u nas nie tylko wielkie gwiazdy, ale i dopiero co odkryte talenty – uczestnicy takich programów jak Droga do Gwiazd, Szansa na Sukces czy Idol. W okresie opolskiego festiwalu można w Radiowej spotkać znanych polskich wykonawców, zdobyć ich autograf, a nawet – przy odrobinie szczęścia – sfotografować się ze swym idolem.

Nasz ogródek, dzięki festiwalowym transmisjom radiowym i telewizyjnym staje się kontynuacją amfiteatralnej sceny. Poza festiwalem, w każdy sobotni wieczór gwarantujemy klientom wspaniałą rozrywkę, blisko żywej muzyki. Można u nas usłyszeć wszystkie ważne gatunki muzyki, od popu do jazzu.

Strona Internetowa:www.radiowa.opole.pl
Wizytówka:www.radiowa.CukierniewPolsce.pl
Email:restauracja@radiowa.opole.pl
catering@radiowa.opole.pl
Telefon:+48 77 401 31 50
+48 697 626 909
+48 607 515 7 22
Ulica:ul. Strzelców Bytomskich 8
Kod pocztowy i Miasto: Opole
Województwo:Opolskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca