Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Pik

Zakład cukierniczy PIK zajmuje się produkcją i sprzedażą własnych wyrobów. Firma powstała w 1993 r. i początkowo produkowała jedno ciastko – był to pączek typu donuts. Obecnie produkcja obejmuje 80 pozycji asortymentowych. Przez 12 lat istnienia firmy zdobywaliśmy szereg doświadczeń, które sprawiły, że firma przeszła dynamiczny rozwój. Oferujemy wyroby zadowalające gusta smakowe każdego klienta. Asortyment jest dostosowywany do ciągle rosnących potrzeb i wymagań klientów.

W produkcji wyrobów wykorzystujemy własne, tradycyjne, sprawdzone receptury. Bazujemy na naturalnych produktach, ograniczając do niezbędnego minimum gotowe mieszanki. Rolę emulgatora w wyrobach pełnią jajka. Nie zachowują więc tak długiej świeżości, jak wyroby produkowane z gotowych komponentów, ale zyskują na walorach odżywczych i smakowych. Wyroby są codziennie dostarczane własnym transportem do ponad 170 odbiorców na terenie Warszawy i w okolicach Warszawy.

Strona Internetowa:www.pikcukiernia.pl
Wizytówka:www.pik.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@pikcukiernia.pl
Telefon:+48 22 756 10 60
Ulica:ul. Malinowa 48
Kod pocztowy i Miasto:05-552 Stefanowo
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca