Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
PERTUTTI Kawiarnia - Lodziarnia w Centrum Handlowym BLUE CITY

PERTUTTI znaczy "Dla wszystkich" - łasuchów, smakoszy, łakomczuchów i koneserów, słowem dla tych, którzy lubią dać się uwieść potędze słodyczy. Lubimy rozpieszczać podniebienia i szanujemy siłę przyzwyczajeń dlatego nasze desery są niepowtarzalne ale gwarantujemy, że za każdym razem smakują tak samo.

Lubimy różnorodność dlatego proponujemy przeszło 50 smaków lodów, ponad 40 rodzajów deserów i 24 rodzaje kaw oraz 17 rodzajów herbat.

Wiemy jak ważne są chwile relaksu w życiu ludzi biznesu - na nich czekają przytulne kanapy, gdzie na chwilę (albo dwie) można odpocząć od zgiełku i pracy. Dla pracoholików stoliki ze specjalnym oświetleniem do pracy - idealne na spotkania służbowe. Lubimy dzieci- dlatego z sympatii do nich i ich rodziców stworzyliśmy kącik zabaw, gdzie czekają zabawki. Dla najmłodszych smakoszy mamy wygodne krzesełka do karmienia i "menu dziecięce". Lubimy dobrą zabawę i dlatego chętnie pomożemy zorganizować przyjęcie okolicznościowe (duże i małe), doradzimy przy wyborze menu i planowaniu atrakcji. Cenimy naszych klientów a ich przywiązanie do nas jest największą nagrodą za pracę jaką wkładamy w tworzenie tego niezapomnianego miejsca.

Chcemy aby każdy znalazł tu swoje miejsce - tak też zaprojektowaliśmy przestronne wnętrze:
- są wygodne kanapy na romantyczne tete a tete (desery dla dwojga),
- są miejsca na duże spotkania towarzyskie i biznesowe
- są małe stoliki dla tych którzy lubią w samotności celebrować chwile z filiżanką kawy.

Strona Internetowa:www.pertutti.pl
Wizytówka:www.pertutti.CukierniewPolsce.pl
Email:pertutti@pertutti.pl
Telefon:+48 22 311 78 77
Ulica:Aleje Jerozolimskie 179 poziom +1
Kod pocztowy i Miasto:02-222 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca