Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Nestor

Istniejemy na rynku ponad 12 lat, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie i osiągnęliśmy sukces stając się zaufanym Partnerem wielu naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie rozpoznać potrzeby Klientów i znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania.

Priorytetami dla nas we współpracy z klientem są: Partnerstwo ...czyli solidna i fachowa obsługa polegająca na indywidualnym podejściu do Klienta. Staramy się oferować naszym Klientom innowacyjne pomysły zarówno w rozszerzaniu asortymentu jak i w sferze technologicznej. Zwiększając inwestycje poprawiamy jakość obsługi, dzięki czemu nasza oferta dostosowana jest do dynamicznie rozwijającego się rynku i rosnących wymagań naszych odbiorców.

Profesjonalizm....który opiera się na naszym kilkuletnim doświadczeniu i zaufaniu Klientów. Naszym Klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania łączące wiedzę teoretyczną z praktyką. Oferujemy doradztwo technologiczne przy wdrażaniu nowych produktów, zakupie maszyn i urządzeń niezbędnych do produkcji. Cenią nas dostawcy, oferując naszym Klientom lepsze ceny i pomoc w rozszerzaniu asortymentu. Zaufanie, jakim obdarzyli nas kontrahenci pozwala na patrzenie w przyszłość i wspólne szukanie nowych rozwiązań zwiększających jakość wyrobów i podnoszących efektywność produkcji.

Strona Internetowa:www.nestor.biz.pl
Wizytówka:www.nestor.CukierniewPolsce.pl
Email:nestor@nestor.biz.pl
Telefon:+48 56 643 85 09 12
Ulica:ul. Magazynowa 3
Kod pocztowy i Miasto:86-300 Grudziądz
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca