Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Martin Braun

Klienci firmy w Polsce mają do wyboru oprócz ponad 150 produktów Martin Brauna z siedmiu grup asortymentowych takich jak: aromaty, stabilizatory, mieszanki do ciast i chlebów, nadzienia, żele i środki zgęszczające, polewy oraz dekoracje. Oprócz tego także kilkadziesiąt produktów firmy Dr. Oetker. W 2006 roku została wprowadzona oferta mieszanek i polepszaczy do pieczywa firmy Agrano.

W 2007 roku do Grupy Martin Braun dołączyła włoska firma Cresco, specjalizująca się w produkcji past i baz do lodów. Dzięki temu oferta została poszerzona o nowa grupę surowców. Stosowanie przy produkcji składników najwyższej jakości i pasja tworzenia najlepszych lodów sprawia, że lody Cresco są idealną odpowiedzią na oczekiwania rynku.

Idealnym uzupełnieniem oferty są sosy do dekoracji deserów lodowych, a także wyrobów ciastkarskich, które dołączyły do produktów Martin Braun w 2008 roku. Firma stara się cały czas rozszerzać swoją ofertę, wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom Klientów.

Strona Internetowa:www.martinbraun.pl
Wizytówka:www.martinbraun.CukierniewPolsce.pl
Email:info@martinbraun.pl
Telefon:+48 22 814 52 59
+48 22 814 52 95
Ulica:ul. Annopol 4A
Kod pocztowy i Miasto:03-236 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca