Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Marcepan

Cukiernia Marcepan została stworzona w 2005 roku w wyniku wieloletniego doświadczenia i od lat cieszy się uznaniem klientów. Jesteśmy cenieni za tradycyjne receptury i wysokiej jakości składniki do produkcji. Ciasta, które trafiają na Państwa stół są produkowane przez naszych wykwalifikowanych cukierników.  Stale współpracujemy z renomowanymi restauracjami, hotelami oraz firmami cateringowymi.

Nasza firma posiada wdrożony system HACCP, GHP i GMP, które gwarantują wysoką jakość produkcji i bezpieczeństwo oferowanego przez nas towaru. Posiadamy własny punkt sprzedaży mieszczący się w Rembelszczyźnie. Nasz sklep firmowy jest miejscem, które oferuje swoim klientom ciasta tradycyjne i wykwintne wyroby cukiernicze. Nasze wyroby są nie tylko smaczne ale także estetycznie wyglądające, które można zabrać do domu lub skosztować na miejscu. 
Oprócz ciast w ofercie mamy paszteciki i przekąski na słono. W sezonie letnim proponujemy lody w 12 smakach.

Strona Internetowa:www.cukiernia-marcepan.pl
Wizytówka:www.marcepan.CukierniewPolsce.pl
Email:info@cukiernia-marcepan.pl
Telefon:+48 601 198 284
Ulica:ul.Wąska 2
Kod pocztowy i Miasto: Rembelszczyzna
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca