Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Kawiarnia Lipowiec

Kawiarnia Lipowiec znajduję się na terenie dziedzińca średniowiecznego Zamku Lipowiec w Wygiełzowie, pomiędzy Krakowem i Katowicami. Głównie zajmujemy się organizacją imprez dla grup, gdzie poprzez wystrój i klimat rycerski można się przenieść w odległe czasy za panowania Klemensa z rodu rycerskiego Gryfitów.

zapraszamy firmy jak i grupy zorganizowane do skorzystania z naszych usług. Każdy z uczestników grupy ma możliwość indywidualnego wyboru potraw z grilla przez cały czas trwania zabawy plenerowej (w razie nie pogody cała impreza wraz z dojściem do grilla jest pod zadaszeniem).W trakcie pobytu grupa ma możliwość wzięcia udziału w zabawach plebejskich, obejrzenia walk rycerskich, zabawy tanecznej przy miłej muzyce, zwiedzania wnętrz i komnat Zamku, gdzie ze szczytu wieży można delektować się pięknym widokiem okolicznego krajobrazu (przy ładnej pogodzie widać Tatry).

Strona Internetowa:www.kawiarnialipowiec.pl
Wizytówka:www.lipowiec.CukierniewPolsce.pl
Email:kawiarnialipowiec@op.pl
Telefon:+48 508 235 708
Ulica:ul Podzamcze 1
Kod pocztowy i Miasto:32-551 Babice
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca