Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Krzyżan

Początki dzialalności cukierni mistrza Konrada Krzyżańskiego sięgają lat przedwojennych z kontynuacją po zakończeniu wojny. Wówczas lokal mieścił się w Poznaniu, w Pasażu Apollo, przy ul. Ratajczaka. Jednak tak jak inne prywatne cukiernie, została znacjonalizowana przez władze w latach 50 -tych. Cukiernia pod szyldem „KRZYŻAŃSKI” swoją działalnność w Luboniu zapoczątkowała w roku 1973. Zatrudniona była prawie cała rodzina mistrza Konrada Krzyżańskiego. W roku 1982 ojciec z powodu przejscia na zasłużoną emeryturę prowadzenie firmy powierzył swojemu synowi Piotrowi Krzyżańskiemu. Kontynuując tradycje rodzinne Piotr Krzyżański w celu rozwoju firmy zmienia jej siedzibę, pozostając jednak cały czas na lubońskim gruncie. Zakład w nowych przestronniejszych pomieszczenich był i jest ciągle unowocześniany. Mistrz Piotr Krzyżański w celu dynamicznego rozwoju swoich umiejętności wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych gdzie poznaje szereg innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie cukiernictwa.

Od lat cukiernia mistarza Piotra Krzyżańskiego oferuje swoim klientom szeroki asortyment wyrobów cukierniczych na bardzo wysokim poziomie wykonania i z zachowaniem zawsze tradycyjnego smaku. W naszej firmie propagujemy hasło „GWARANCJA CUKIERNICZEJ TRADYCJI I JAKOŚCI”.

Od 2003 roku prowadzeniem cukierni zajmuje się mistrz cukierniczy Michał Nowak, siostrzeniec Piotra Krzyżańskiego, który również stawia na wysoką jakość. Od lat zakład zajmuje się szkoleniem uczniów. Nasze wyroby sprzedawane są na terenie Lubonia we własnych sklepach.

Godziny otwarcia
:
Pn - Pt      09 - 18
Sobota      09 - 17
Niedziela   09 - 15

Strona Internetowa:www.smacznetorty.pl
Wizytówka:www.krzyzan.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@cukierniakrzyzan.pl
Telefon:+48 61 810 36 91
Ulica:Żabikowska 49
Kod pocztowy i Miasto:62-031 Luboń
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArena