Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Hitek

Firma Hi-Tek S.C. została utworzona w 1994r. przez 3 wspólników: Barbarę Zaniewską, Stefana Nestorowicza i Danutę Wróblewską. Rozpoczęliśmy działalność między innymi wprowadzeniem na rynek polski doskonałej jakości pieców piekarniczych obrotowych amerykańskiej firmy BAXTER. Następnie współpracowaliśmy przez wiele lat z firmą FNaerotherm z Danii, znanej z wysokiej jakości pieców obrotowych.  

Od kilku lat naszym stałym dostawcš szerokiej gamy pieców piekarniczych i do cukierni jest firma EUROPA s.r.l. z Włoch. Naszym hitem z kilku ostatnich lat w sprzedaży są supernowoczesne piece rurowe Leonardo produkcji tej firmy. Specjalizujemy się w dostawach wielu urzšdzeń piekarniczych i cukierniczych oraz maszyn do produkcji ciastkarskiej i oblewarek do czekolady produkcji renomowanych firm z Unii Europejskiej.

 Naszym stałym dostawca jest słoweńska fabryka GOSTOL-GOPAN specjalizujšca się w projektowaniu i wyposażaniu dużych piekarni przemysłowych z piecami tunelowymi. Od początku naszej działalności ważnym dostawcš naszej firmy jest znany holenderski producent dzielarek i krajalnic do chleba firma DAUB Bakery Machinery B.V.

Rozwijamy stale również produkcje własną, głównie agregaty do garowni, garownie, smażalniki pączków oraz linie robocze do ciast z szeroką gamą wałków tnących. świadczymy usługi serwisowe i wykonujemy remonty pieców i maszyn piekarniczych. Sukcesywnie zwiększamy naszą ofertę jak i podnosimy jakość naszych usług. Zapraszamy do współpracy, chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Strona Internetowa:www.hitek.pl
Wizytówka:www.hitek.CukierniewPolsce.pl
Email:hitek@vp.pl
marketing@ibis.pl
Telefon:+48 22 812 61 71
Ulica:ul. Majerankowa 12
Kod pocztowy i Miasto:04-665 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca