Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Cukiernia Gruszecki

Cukiernia Edward Gruszecki jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Edward Gruszecki jest Wielkopolaninem, pochodzi z okolic Wągrowca. Doskonały fachowiec, zawodu uczył się u jednego z najbardziej znanych i zasłużonych poznańskich cukierników, Stanisława Faleńskiego.

Pierwszy swój punkt, niewielką kawiarenkę, otworzył w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu. Od tej pory kawiarnie i cukiernie firmy Gruszecki raczą klientów doskonałymi ciastami, lodami i kawą w większości wielkich Centrów Handlowych Poznania i okolic m.in.: Auchan, Carrefour, King Cross, Kupiec Poznański, M-1, Pajo, Plaza, Polimeni, Selgros, Stary Browar, ETC Swarzędz, Tesco.  Firma posiada 26 lokali handlowych na terenie Poznania i Wielkopolski, dwie pracownie cukiernicze oraz własny transport.

Dzisiaj rodzinna firma Gruszecki to duże przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 200 osób i przygotowujące do zawodu ok. 20 uczniów rocznie, którzy kierowani są z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego przy ul. Warzywnej w Poznaniu, z którym współpracuje już od ponad 10 lat.

Od 2005 roku firma Gruszecki rozpoczęła ekspansję na rynku europejskim, czego przykładem jest dostarczanie raz w tygodniu tortów do Centrum Handlowego EASTGATE na ulicy Marzahner Promenade w Berlinie. Produkty naszej firmy spotkały się z uznaniem niemieckich klientów, co świadczy o stałym wzroście składanych zamówień oraz bliskiej perspektywie dostaw do kolejnych punktów handlowych w Niemczech.

Strona Internetowa:www.gruszecki.pl
Wizytówka:www.gruszecki.CukierniewPolsce.pl
Email:cukiernia@gruszecki.pl
Telefon:+48 61 823 94 30
+48 61 826 84 64
+48 61 826 84 00
Ulica:ul. Naramowicka 92
Kod pocztowy i Miasto:61-619 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca