Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Credin

Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarsko-cukierniczych o szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji wraz z obsługą technologiczną dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 170 produktów takich jak:
- Polepszacze do pieczywa pszennego i mieszanego w różnej dawce dozowania, stosowane do osiągania dłuższej świeżości i lepszej struktury pieczywa.
- Bogaty wybór różnorodnych w smaku i formie mieszanek i koncentratów do wypieku chlebów, ciast i ciasteczek zarówno związanych ze świętami i ich charakterystycznymi produktami, jak i codziennych smakołyków.
- Liczne propozycje kremów budyniowych i śmietanowych oraz produkty używane do dekoracji i wykańczania wyrobów ciastkarskich. 
- Bogata oferta termo stabilnych owoców w żelu i nadzień owocowych, nadzień kremowo-mlecznych oraz nadzień owocowych o wydłużonym terminie przydatności.
- Margaryny i tłuszcze dla profesjonalistów

Strona Internetowa:www.credin.pl
Wizytówka:www.credin.CukierniewPolsce.pl
Email:credin.sobotka@credin.com.pl
Telefon:+48 71 316 21 24
Ulica:ul. Czysta 6
Kod pocztowy i Miasto:55-050 Sobótka
Województwo:Dolnośląskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca