Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Piekarnia Cukiernia Biskupin

Cukiernia naszej firmy mieści się przy ul. Olszewskiego 77 we Wrocławiu. W 2005 roku przeszła gruntowną przebudowę i modernizację zyskując tym nowe możliwości wytwórcze.

Zakład posiada klimatyzowane pomieszczenie przystosowane do produkcji ciast i tortów na zimno. Na wyposażeniu posiadamy specjalistyczne termosy pozwalające na dostarczenie produktu w miejsce wskazane przez klienta i utrzymanie jego odpowiedniej temperatury podczas transportu i przechowywania.

Nasza Cukiernia wyróżnia się w produkcji tortów w stylu angielskim, które w zależności od życzenia klienta mogą przyjąć wygląd bohatera kreskówki lub formę wręcz dzieła sztuki. Nasze wyroby cechuje doskonały wygląd oraz smak, które zawdzięczamy własnym recepturom oraz kunsztowi naszych Cukierników.

Asortyment naszych produktów jest bardzo bogaty. Jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Na życzenie realizujemy zamówienia na ciasta i torty okolicznościowe. Zainteresowanych Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszej Cukierni lub punktów handlowych.

Strona Internetowa:www.piekarnia-biskupin.pl
Wizytówka:www.cbiskupin.CukierniewPolsce.pl
Email:info@cukiernia-biskupin.pl
info@piekarnia-biskupin.pl
Telefon:+48 71 345 29 48
Ulica:ul.Olszewskiego 77
Kod pocztowy i Miasto:51-642 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca