Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Bartex

”Bartex” to firma rodzinna działająca na rynku od 1992 roku. Zajmuje się zaopatrzeniem ciastkarni, piekarni, kawiarni i lodziarni, producentów makaronów, majonezów i innych zakładów branży spożywczej w regionie częstochowskim. Od samego początku istnienia głównym celem firmy była współpraca z renomowanymi w Polsce i za granicą producentami i importerami branży spożywczej.

W 2000 roku firma ”Bartex” wspólnie z czterema hurtowniami z województwa śląskiego stworzyła grupę zakupową pod nazwą GHM Sp. z o. o., do której w następnych latach przystępowały kolejne firmy z całej Polski. Uczestnictwo w GHM dało pozytywne efekty, dzięki którym możliwe było umacnianie pozycji konkurencyjnej firmy na rynku oraz utrzymanie stabilnego tempa wzrostu.

Kolejnym etapem w rozwoju przedsiębiorstwa było przeniesienie spółki 20 września 2010r do nowego obiektu przy ul. Żyznej 58 w Częstochowie, co zdecydowanie przyczyniło się do poprawy warunków i organizacji pracy. Znaczne powiększenie powierzchni magazynowej oraz zastosowanie systemu regałów wysokiego składowania usprawniło procesy magazynowe i transportowe. Dzięki temu firma wprowadza do swojego asortymentu produkty, których do tej pory nie posiadała, aby stworzyć jak najbardziej kompleksową ofertę dla klientów, uwzględniając także potrzeby rynku HoReCa.

Strona Internetowa:www.bartex.net.pl
Wizytówka:www.bartex.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@bartex.net.pl
Telefon:+48 34 362 07 95
+48 508 270 505
Ulica:ul. Żyzna 58
Kod pocztowy i Miasto:42-202 Częstochowa
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca