Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Bakerpol

Firma BAKERPOL powstała na bazie doświadczeń jej właściciela, przez wiele lat związanego z obsługą rynku piekarniczego w Polsce i za granicą. To doświadczenie jest podstawą do stworzenia dla każdego klienta indywidualnej oferty, w której bierze się pod uwagę możliwości lokalowe, plany rozwojowe oraz rzeczywiste potrzeby, aby zaproponować optymalne rozwiązania. Firma BAKERPOL współpracuje z producentami z Polski, Niemiec, Słowacji i Włoch.

Oferta firmy obejmuje pełen asortyment potrzeb polskich piekarni i cukierni, od systemów magazynowania mąki w silosach, poprzez piece do wypieku ciast, miesiarki, linie produkcyjne, urządzenia do krojenia i pakowania pieczywa, komory szokowego zamrażania aż po zmywarki i akcesoria. W zakresie urządzeń cukierniczych oferowane są np.: maszyny do produkcji ciastek typu "multidrop", maszyny wałkowe do herbatników, oblewarki do czekolady i nadziewarki.

Firma zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport urządzeń do miejsca zainstalowania i montaż przez wyspecjalizowane ekipy montażowe.

Strona Internetowa:www.bakerpol.pl
Wizytówka:www.bakerpol.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@bakerpol.pl
Telefon:+48 604 962 246
Ulica:ul. Jutrosińska 36a
Kod pocztowy i Miasto:63-840 Krobia
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca