Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Bakepan

Firma BakePan oferuje kompleksowe wyposażenie piekarni, cukierni, pizzerii i marketów w maszyny wykorzystywane w procesie wypieku pieczywa, oraz w kompletne linie do produkcji wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

Współpracujemy z renomowanymi firmami produkującymi sprzęt piekarniczy i cukierniczy, dzięki czemu posiadamy kompletną ofertę maszyn i urządzeń do każdej piekarni lub cukierni.

Priorytetem w naszej działalności jest satysfakcja klienta osiągana przez oferowanie produktów nowoczesnych, najwyższej jakości, ergonomicznych, oszczędnych, trwałych i łatwych w obsłudze.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę wszystkich rodzajów pieców, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wybrednych piekarzy i cukierników. Nasi przedstawiciele pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie, które połączy Twój sposób produkcji z ograniczeniami przestrzeni hali produkcyjnej.

Strona Internetowa:www.bakepan.pl
Wizytówka:www.bakepan.CukierniewPolsce.pl
Email:biuro@bakepan.pl
Telefon:+48 78 555 66 55
+48 605 435 584
Ulica:ul. Okulickiego 4
Kod pocztowy i Miasto:95-200 Pabianice
Województwo:Łódzkie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca