Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Bagmasz

Firmę BAGMASZ założył w 1995 r. Arkadiusz Gałka jako małą rodzinną firmę. W pierwszych latach swojego funkcjonowania firma BAGMASZ zajmowała się remontami i sprzedażą używanych maszyn sprowadzanych z krajów Europy Zachodniej.

Fundamentalnymi zasadami obowiązującymi w firmie BAGMASZ od początku jej istnienia są: solidność i rzetelność.  Dodatkowymi atutami są: stale powiększana oferta handlowa, atrakcyjne ceny oraz olbrzymie doświadczenie zdobyte w trakcie setek przeprowadzonych napraw i remontów.

Z powodu szeroko prowadzonej kampanii reklamowej urządzenia firmy BAGMASZ obecne są dziś w wielu krajach: w Polsce, Anglii, Irlandii, na Ukrainie i Białorusi. Dzięki zacieśnieniu współpracy z czołowymi producentami urządzeń piekarniczych i cukierniczych firma BAGMASZ wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę urządzeń fabrycznie nowych takich jak: elementy linii do chleba, mieszałki, ubijaczki, dzielarko-zaokrąglarki do bułek i pączków, wałkownice, rogalikarki oraz szereg innych.

Strona Internetowa:www.bagmasz.com
Wizytówka:www.bagmasz.CukierniewPolsce.pl
Email:bagmasz@bagmasz.com
Telefon:+48 43 824 33 00
+48 665 899 333
Ulica:Czechy 242
Kod pocztowy i Miasto:98-220 Zduńska Wola
Województwo:Łódzkie
Zdjęcia dodatkowe
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca