Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Salon Kawy i Herbaty - podczas Targów HORECA/GASTROFOOD w Krakowie

09-09-2011


Doskonale przyrządzona kawa to zasługa nie tylko dobrego ekspresu, ale również odpowiedniej proporcji składników, odpowiedniej grubości zmielenia ziarna, wody i świeżej kawy.
Mając tę wiedzę, do przyrządzenia wspaniałej kawy, pozostaje dodać tylko jeszcze jeden składnik - towarzystwo. Bo jeżeli kawa, to tylko w towarzystwie, jeśli w towarzystwie, to tylko najlepszych firm „specialty cafe” i palarni kawy, które będą towarzyszyć nam podczas 19. edycja Targów HORECA/GASTROFOO w Krakowie.

„Salon Kawy i Herbaty” to specjalnie wydzielone miejsce ekspozycji targowej poświecone tylko i wyłączenie zagadnieniom związanym z kawą i herbatą. Na tak skonstruowanej przestrzeni prezentują się firmy kawowe oraz herbaciane. „Salon Kawy i Herbaty” z jednej strony pozwala na nawiązanie kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży, z drugiej zaś jest świetną okazją do nauczenia się sztuki parzenia i przygotowania kawy i herbaty. „Salon Kawy i Herbaty” to miejsce spotkań zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów dobrego smaku, dlatego zapraszamy wszystkich, dla których kawa i herbata stanowi pasję życia.


gastrofoodban


 Zapraszamy firmy Kawowe i Herbaciane do zgłaszania swojego udziału w Targach Horeca/Gastrofood w „Salonie Kawy i Herbaty”.

Więcej:
www.gastrofood.krakow.pl
www.horeca.krakow.pl
www.targi.krakow.pl

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca