Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Witryna do lodów BANCO POZZETTI - Nowość tegorocznych targów SIGEP w Rimini

30-05-2011


Tegoroczna nowością wśród lad chłodniczych do lodów jest Banco Pozzetti.
Włoska witryna  wyprodukowana przez firmę Bocchini nawiązuje swą stylistyką do tradycyjnych form, w jakich przechowywano i z jakich sprzedawano lody gałkowe w naszym kraju w latach 70. i 80.

Pozetto po włosku oznacza studzienkę, gdyż witrynę wyposażono w okrągłe kuwety o kształtach przypominających małe studnie. W nich znajdują się przechowywane są zamrożone produkty (lody lub granita), a pojemniki o średnicy 21 cm przykryte są pokrywą ze stali nierdzewnej. Dla klienta widoczne są tylko te pokrywy. Kuwety z lodami zanurzone są wewnątrz komory, która jest schładzana za pomocą glikolu. Pojemniki nie są jednak bezpośrednio w nim zanurzone, gdyż glikol znajduje się za ścianami komory. Lada współpracuje z zewnętrznym agregatem chłodniczym, który nie jest zabudowany w urządzeniu. Skrzynia lady wykonana ze stali nierdzewnej i izolowana pianką o podwyższonych parametrach izolacyjnych.

1     2
                           (fot.
FRIZPOL)                                                                                  (fot. FRIZPOL)

Lada Banco Pozzetti jest dostępna zarówno w wersji ze szklaną nadstawką, która wykończona jest podświetlanym panelem frontowym, jak też w wersji do zabudowy. Mniejszy model pozwala przechowywać 12 kuwet, a większy – 18 pojemników. - Nowa witryna jest już dostępna na polskim rynku, ale przed targami w Warszawie jeszcze nie dotarł do nas egzemplarz tej lady i nie mogliśmy jej zaprezentować w całej okazałości – wyjaśnia Robert Chorabik z firmy Frizpol, która zajmuje się dystrybucją urządzeń Bocchini.

Witryna do lodów BANCO POZZETTI. Lody przechowywane są w okrągłych pojemnikach "studzienkach". Komora w której znajdują się pojemniki chłodzona jest przy użyciu glikolu . Witryna występuje w modułach 6+6 lub 8+8 , w wersji do zabudowy i wolnostojącej, wykończonej panelami. Firma FRIZPOL  przedstawiciel BOCCHINI zaprasza do współpracy i na stronę www.

Źródło: www.bakeandsweet.pl

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca