Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Debic Pastry Cup debiutuje na EuroGastro i WorldHotel - Konkurs dedykowany cukiernikom

10-02-2019

Targi EuroGastro i Worldhotel słyną z licznych konkursów kulinarnych na najwyższym poziomie. W tym roku dołącza do tej bogatej listy „DebicPastryCup”, którego organizatorem jest gwiazda polskiego cukiernictwa Paweł Mieszała we współpracy z MT Targi Polska. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 15 lutego 2019 r.

Zobacz więcej

Słodkie przekąski bez pieczenia

25-01-2018

Kto z nas nie lubi słodyczy? Chyba niewiele osób podniosłoby rękę. Najczęściej kupujemy w sklepie już gotowe słodkości, a jednak chyba większość z nas od czasu do czasu chciałaby wymienić je na domowe słodkie przekąski! Niestety, często nie mamy czasu na pieczenie - albo po prostu nie mamy piekarnika. Co wtedy zrobić? Na szczęście nie jest on konieczny! Sprawdź, jak przygotować szybkie słodkie przekąski bez pieczenia!

Zobacz więcej

Nowa odsłona wirtualnych targów e-gastro.com działających 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

30-10-2017

Wirtualne Targi e-gastro.com to portal b2b stworzony na potrzeby właścicieli i menedżerów hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni, lodziarni, sieci gastronomicznych oraz firm cateringowych. To ogólnodostępne i zawsze aktualne źródło informacji o produktach i usługach dla gastronomii i hotelarstwa, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca