Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Słodkie przekąski bez pieczenia

25-01-2018

Kto z nas nie lubi słodyczy? Chyba niewiele osób podniosłoby rękę. Najczęściej kupujemy w sklepie już gotowe słodkości, a jednak chyba większość z nas od czasu do czasu chciałaby wymienić je na domowe słodkie przekąski! Niestety, często nie mamy czasu na pieczenie - albo po prostu nie mamy piekarnika. Co wtedy zrobić? Na szczęście nie jest on konieczny! Sprawdź, jak przygotować szybkie słodkie przekąski bez pieczenia!

Zobacz więcej

Nowa odsłona wirtualnych targów e-gastro.com działających 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

30-10-2017

Wirtualne Targi e-gastro.com to portal b2b stworzony na potrzeby właścicieli i menedżerów hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni, lodziarni, sieci gastronomicznych oraz firm cateringowych. To ogólnodostępne i zawsze aktualne źródło informacji o produktach i usługach dla gastronomii i hotelarstwa, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zobacz więcej

Targi Branżowe Savpol 2017

11-10-2017

Tegoroczna edycja Targów Branżowych Savpol zakończyła się wielkim sukcesem. Odświeżona formuła autorskich targów, zamiast corocznych dni otwartych, to nowa jakość w branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i HoReCa, która zyskała duże uznanie u naszych partnerów biznesowych. Targi Branżowe Savpol 2017 odbyły się w dniach 29-30 września 2017 roku w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ścisłym centrum Katowic w sąsiedztwie znanego wszystkim Spodka. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy Ogólnopolskie Mistrzostwa Savpol dla cukierników, piekarzy i lodziarzy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych w swoim fachu. 

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca