Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Świąteczny Kiermasz Promocji od Martin Braun

09-11-2011

Martin Braun, lider branży surowców cukierniczych, piekarniczych i lodziarskich, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przygotował wyjątkową akcję promocyjną „Kiermasz Świąteczny Martin Braun” pełen słodkich promocji. W jej ramach można nabyć najlepsze mieszanki cukiernicze, specjalnie wyselekcjonowane pod kątem smaków świątecznych, w zestawie z profesjonalnymi akcesoriami.

Zobacz więcej

Karpatkowa jesień z Martin Braun

21-10-2011

Martin Braun, lider branży surowców cukierniczych, piekarniczych i lodziarskich wprowadził na polski rynek dwa nowe produkty: Ciasto Parzone BRAUN Brandmasse  oraz krem CREMONTE. Nowości idealne do wyrobu m.in. popularnych ciast karpatkowych, łączą w sobie niemiecką nowoczesność z polską tradycją. Obydwa produkty dostępne są w wyjątkowej „karpatkowej promocji” w zestawie z akcesoriami cukierniczymi. To jednak nie jedyne jesienne niespodzianki jakie koncern przygotował dla swoich Klientów. Już 7 listopada rusza wyjątkowy „Kiermasz świąteczny Martin Braun”.

Zobacz więcej

Najdroższy Tort w Polsce

07-06-2011

Jak smakuje słodki smak dobra? O tym mogli przekonać się goście charytatywnego koktajlu Fundacji ORIMARI, który odbył się 30 maja 2011 r. w restauracji Villa Foksal. Podczas wydarzenia został zaprezentowany Najdroższy Tort w Polsce. Galeria Słodkości wspólnie z Antykwariatem Jubilerskim Jacek Zięta stworzyli prawdziwe słodkie arcydzieło przyozdobione biżuterią o wartości 1,5 mln złotych!

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca