Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Nowość! Deserowe Inspiracje na Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO 2014

30-09-2013

Nowością w tej edycji będzie Strefa specjalnie dedykowana Lodziarniom i Cukierniom – DESEROWE INSPIRACJE. To tutaj zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w przygotowywaniu i dekoracji deserów oraz słodkie hity letniego sezonu – kształt, kolor, smak... Wystawcy podpowiedzą jak można wykorzystać jeden produkt na wiele sposobów. Zainspiruj się i zaskocz swoich klientów!

Zobacz więcej

„Czas na nas – praktyki dla nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu” – Kucharz, Piekarz, Cukiernik.

27-09-2013

Uczestnikami projektu czyli tzw. grupą docelową są:  nauczyciele/elki oraz Instruktorzy praktycznej nauki zawodu pracujący we wszystkich typach szkół zawodowych oraz centrach kształcenia zawodowego nauczających przedmiotów zawodowych w branży spożywczej i gastronomicznej kształcących w zawodach piekarza, cukiernika i kucharza.

Zobacz więcej

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego kolejny już raz zagości na Śląskich Targach Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTarg 2014.

31-07-2013

MAMZ zaproszona została do organizacji branżowych imprez towarzyszącym targom. Oferta ta skierowana będzie do wszystkich odwiedzających targi jednak prezentacji i konkursów nie zabraknie oferty kierowanej do mistrzów - profesjonalistów w branży, szkół i uczniów w zawodzie cukiernika i piekarza jak i zakładów rzemieślniczych. Nowością będzie plebiscyt na wyjątkowy produkt.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca