Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym



Najnowsze Aktualności

Już jutro: Targi HORECA®, GASTROFOOD®, ENOEXPO® 2013 trzeba być, by się liczyć!

12-11-2013

To będzie największe i najważniejsze jesienne wydarzenie branży HORECA w Polsce. Doskonałe połączenie trzech imprez targowych, które każdego roku ściągają do Krakowa setki wystawców z całego świata oraz tysiące gości.

Zobacz więcej

Mistrzyni Karmelarstwa Artystycznego na IV Targach FOOD-to-GO

12-11-2013

Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa DESEROWE INSPIRACJE. Strefa dedykowana jest lodziarniom i cukierniom. Tutaj poznacie Państwo najnowsze trendy smakowe oraz sposoby dekorowania ciast i ciasteczek. Gościem specjalnym strefy będzie Pani Małgorzata Weber – Mistrz Karmelarstwa Artystycznego, specjalista „stylu angielskiego”, autorka podręczników „Pomysły i sposoby na dekoracje tortów” i „Od pomysłu do realizacji”, laureatka prestiżowego konkursu “Osobowość cukiernicza 2013”, członkini jury wielu europejskich konkursów cukierniczych.

Zobacz więcej

Najważniejsze wydarzenie kawowe na południu Polski

05-11-2013

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie to największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce. W dniach 13-15.11 zapraszamy na pokazy i prezentacje dotyczące kawy i jej jakości. Zapraszamy baristów z całej Polski.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca