Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Rekordowa edycja targów INTERGASTRA w Stuttgarcie odzwierciedliła pozytywny nastrój w branży HoReCa.

11-02-2014

Tegoroczna – 27. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży HoReCa w Europie – targów INTERGASTRA w Stuttgarcie okazała się rekordowa, zarówno jeśli chodzi o ilość uczestników jak i zajętą powierzchnię wystawienniczą. INTERGASTRA w 2014 roku została po raz pierwszy zorganizowana na powierzchni 100.000 m2, zajmując tym samym całą powierzchnię wystawienniczą, jaką dysponują Targi Stuttgarckie. Większa powierzchnia targowa była związana z większą liczbą wystawców – w targach wzięło udział w sumie około 1.300 firm, które zaprezentowały swoją ofertę przeznaczoną dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, cukierniczej, cateringowej oraz lodziarskiej.

Zobacz więcej

Najlepszy Produkt EuroGastro 2014 - konkurs dla wystawców

05-02-2014

EuroGastro to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami oraz trendami rynkowymi,  porównania konkurencyjnych ofert, wymiany poglądów, doświadczeń, poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności, a także - do  nawiązania  kontaktów handlowych z przedstawicielami firm z całego świata.  Wystawcy Targów EuroGastro prezentują swoją ofertę w  4 sektorach: wyposażenie zaplecza kuchennego, wyposażenie sal restauracyjnych i barów, żwyność i napoje dla gastronomii oraz sektor kawowy.

Zobacz więcej

Już 5-6 lutego odbędą się IV Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO

29-01-2014

Wyglądają pięknie a smakują jeszcze lepiej. Pobudzają zmysły bogactwem smaków i zaskakują słodyczą. Niosą ze sobą przyjemne doznania, pozostawiając niezapomniane wrażenie na długo po zniknięciu z talerza. Ciasta, ciasteczka i desery to specjały, których z pewnością nie zabraknie podczas zbliżających się IV Targów Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca