Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Jubileuszowe Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGi 1-3 marca 2014 - najsłodsza niespodzianka Katowic!

21-02-2014

W sobotę 1 marca rozpoczyna się 5. edycja  Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi.  Do Katowic po raz kolejny zjadą specjaliści słodkich  i piekarniczych branż, prezentujący nowoczesne technologie  i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w produkcji wyrobów i artykułów cukierniczych, lodów i różnorodnego pieczywa. Ponad 100 wystawców z Austrii, Czech, Szwecji, Włoch i Polski zaprezentuje się na powierzchni ponad 3 tys. m2.

Zobacz więcej

Konkurs Piekarnia/Cukiernia Roku oraz O Złoty Pączek

14-02-2014

Konkurs o tytuł Cukierni / Piekarni Roku ma wyłonić producenta rzemieślniczego, którego wyroby uznane zostaną za wzorcowy przykład na rynku branżowym zarówno pod względem formy jak i jakości wyrobów cukierniczych oraz piekarskich. Zakład, którego reprezentanci wykonają pracę uhonorowaną najwyższą oceną jurorów otrzyma formalny certyfikat, jakości Cukierni Roku 2014 lub Piekarni Roku 2014.

Zobacz więcej

Bogaty program ramowy targów INTERNORGA

12-02-2014

W terminie 14 – 19 marca 2014 w Hamburgu odbędzie się 88. edycja targów INTERNORGA przeznaczonych dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, żywienia zbiorowego oraz cukiernictwa i piekarstwa. Targi INTERNORGA jako najstarsza i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży HoReCa na świecie dostarcza pełnego obrazu aktualnego stanu branży, a także informacji o najnowszych trendach i technicznych innowacjach, co stanowi cenną inspirację dla zwiedzających.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca