Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Naturalnie i smacznie w Katowicach.

15-04-2017

Ponad stu wystawców, sześć tysięcy zwiedzających, dwa rekordy Polski, setki kilogramów słodkich pyszności oraz trzy dni pełne emocjonujących spotkań branżowych. Zakończyły się VIII Targi Cukiernicze, Piekarskie i Lodziarskie SweetTARGi w Katowicach. Od 25 do 27 marca w Katowicach odbywało się wyjątkowo ciekawe spotkanie branży cukierniczej, piekarskie i lodziarskiej. W nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego gościliśmy ponad stu wystawców, którzy mogli pochwalić się nie tylko własnymi produktami, ale także techniką i nowościami, które przywieźli specjalnie na targi.

Zobacz więcej

Porcja branżowej wiedzy na EuroGastro i WorldHotel

24-03-2017

Już wkrótce świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o zarządzaniu biznesem gastronomicznym i hotelowym, poznać tajniki przygotowywania najlepszej kawy, a także zaczerpnąć inspiracji kulinarnych. Duży wybór szkoleń i warsztatów czeka na tych, którzy odwiedzą 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 10. Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Oba wydarzenia odbędą się w dniach 5-7 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Zobacz więcej

Produkty dla piekarni i cukierni od Greek Trade Sp. z o.o.

07-02-2017

Greek Trade Sp. z o.o. jest jednym z liderów sprzedaży oraz produkcji towarów w branży spożywczej na rynku polskim i europejskim. Produkty marki Helcom to wyjątkowo szeroka oferta, obejmująca zarówno owoce i warzywa w puszkach oraz bakalie. Wszystkie produkty dostępne są w opakowaniach detalicznych, jak również gastronomicznych i większych. Marką Helcom sygnujemy również bogatą gamę produktów przeznaczonych dla piekarni i cukierni (owoce prażone owoce w żelu, marmolady inne).

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca