Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

rainbow cups na targach EuroGastro 2014. Wygraj 1500 kubków z własnym nadrukiem.

25-03-2014

Wystarczy, że odwiedzisz stoisko rainbow cups podczas targów gastronomicznych EuroGastro i wrzucisz swoją wizytówkę do specjalnie przygotwanej urny. Spośród wszystkich pozostawionych zgłoszeń wylosujemy jedną szczęśliwą wizytówkę. Zwycięzca otrzyma możliwość darmowego wyporodukowania 1500 szt. kubków o pojemnośći 200 ml z własnym nadrukiem.

Zobacz więcej

Najstarsze i największe w Europie targi branży HoReCa potwierdziły swoją wiodącą pozycję

25-03-2014

W dniach 14 - 19 marca w Hamburgu odbyła się 88. edycja najstarszych i największych w Europie oraz jednych z najbardziej prestiżowych na świecie targów branży HoReCa - Międzynarodowych Targów INTERNORGA. Targi INTERNORGA od 1921 roku są najważniejszą imprezą wystawienniczą dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, żywienia zbiorowego oraz piekarstwa i cukiernictwa. Z udziału w tegorocznej edycji targów byli zadowoleni zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Wystawcy chwalili szczególnie najwyższą fachowość odwiedzających i ich gotowość do zakupów.

Zobacz więcej

SweetTARGi 2014 – cała branża z wypiekami na policzkach!

20-03-2014

 SweetTARGi – jedyne tak bardzo branżowe wydarzenie dla piekarzy, ciastkarzy i lodziarzy na terenie południowej Polski zakończone. Piąta, trwająca od 1 do 3 marca edycja zgromadziła ponad 100 wystawców z Austrii, Czech, Szwecji, Włoch i Polski. Prezentację targową, która objęła ponad 3 tys. m2, zobaczyło 2,6 tys. profesjonalnych odwiedzających.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca