Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

V Targi FOOD-to-GO już w lutym

15-12-2014

Wraz z początkiem przyszłego roku (4-5 lutego 2015r., AMBER EXPO, Gdańsk) odbędą się V Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży gastronomicznej na Pomorzu. W ramach V Targów FOOD-to-GO inspiracji będzie można szukać w  trzech specjalnych strefach tematycznych.

Zobacz więcej

5 przekąsek idealnych na jesienne wieczory

17-09-2014

Długie, jesienne wieczory sprzyjają spędzaniu czasu w domu – przed telewizorem, czy z książką w ręce. By umilić sobie takie popołudnia – szczególnie, gdy pogoda na zewnątrz staje się coraz mniej zachęcająca – warto postawić na smaczne przekąski, które poprawią humor nawet w najbardziej ponury dzień. Oto kilka propozycji.

Zobacz więcej

Oferta wystawców na Targach WorldHotel 2014

11-09-2014

7. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 to miejsce, w którym producenci, dystrybutorzy i dostawcy usług niezbędnych w każdym obiekcie noclegowym, a także eksperci kulinarni przedstawią ofertę skierowaną do przedstawicieli branży HoReCa.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca