Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Rekordowa liczba wystawców podczas 6. edycji Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi 2015. 28 lutego - 2 marca. Katowice!

17-02-2015

W 6. edycji Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich Sweettargi weźmie udział ponad stu wystawców z kraju i zagranicy. Stoiska i prezentacje wypełnią dwie hale wystawiennicze o łącznej powierzchni pond 5 tys. m2. Dzięki obecności liderów z branż, odwiedzający będą mieli możliwość poznania  najnowszych trendów obowiązujących w tym sezonie. Zaprezentowane zostaną m.in. nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w produkcji wyrobów i artykułów cukierniczych, lodów i różnorodnego pieczywa.

Zobacz więcej

Czy klasyczny tort urodzinowy jest najlepszy?

11-02-2015

W naszej kulturze nie sposób wyobrazić sobie świętowanie jakiegokolwiek jubileuszu czy święta bez wyjątkowego deseru – tortu. Od wielu wieków towarzyszy nam podczas urodzin, rocznic i wesel. Niezastąpiony, puszysty i niezwykle kaloryczny. Z roku na rok przybiera coraz wymyślniejsze formy za sprawą nieograniczonej wyobraźni coraz odważniejszych cukierników. Czy jednak forma wizualna jest aż tak ważna? Przecież liczy się przede wszystkim smak…

Zobacz więcej

Tłusty Czwartek pyszny z marmoladami Poltino

29-01-2015

Trudno wyobrazić sobie Tłusty Czwartek bez pączków i faworków, które królują tego dnia w cukierniach i piekarniach w całej Polsce. Zaprzyjaźnione łódzkie cukiernie już testują nowe marmolady Poltino, przygotowując się do dorocznego święta słodkości. Oferta firmy Hortino, znanej głównie z mrożonek warzywnych i owocowych marki Poltino, rozszerzona została o marmolady owocowe dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego. Firma oferuje także nadzienia owocowe dla profesjonalistów.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca