Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

6. Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGi 2015 zakończone sukcesem

16-03-2015

Zakończyły się trwające od 28 lutego do 2 marca 6. Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGi 2015. W targach udział wzięło ponad stu wystawców oferujących m.in.  surowce, półprodukty, dekoracje, opakowania, maszyny, urządzenia, drobny sprzęt oraz samochody dostawcze. Obecni byli przedstawiciele cukierni, lodziarni, kawiarni, piekarni, szkół zawodowych, rzemieślnicy, artyści cukiernicy, media branżowe oraz pasjonaci branż z kraju  i zagranicy. Prezentacja objęła pond 5 tys. m2., którą zobaczyło 4 tys. profesjonalistów nie tylko z Polski.

Zobacz więcej

Puchar za nadzienia dla firmy Poltino

10-03-2015

Podczas tegorocznej edycji targów - „SWEET Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie” grono niezależnych specjalistów nagrodziło najlepsze produkty nadając im tytuł „Produkt Roku”. Wśród nich I miejsce w kategorii „komponent” zdobyła firma HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. za nadzienia owocowe POLTINO. Termostabilne nadzienia owocowe POLTINO powstają z owoców nie konserwowanych chemicznie. Dostępne w smakach: jagodowym, morelowym, truskawkowym, czarnej porzeczki, wiśniowym,  rabarbarowo – porzeczkowym i porzeczkowo – żurawinowym w wiaderkach 12 kg.

Zobacz więcej

Sukces V Targów FOOD-to-GO

02-03-2015

Jedno jest pewne, emocje po Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO, które w dniach 4-5 lutego odbyły się w Gdańsku, długo nie opadną. Rekordowa liczba wystawców i odwiedzających była godnym ukoronowaniem jubileuszowej edycji. Podczas targów można było zapoznać się z ofertą na ok 100 stoiskach wystawienniczych, które odwiedziło blisko 2 000 gości.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca