Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

20. Targi EuroGastro - jubileuszowa edycja

08-12-2015

EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa. Ideą targów EuroGastro jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Na EuroGastro obecni są przedstawiciele wiodących firm z Polski i z zagranicy, co stanowi znakomitą okazję do porównania ich oferty, a także do nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych.

Zobacz więcej

6. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO ponownie zaskoczą wszystkich przybyłych

12-11-2015

Organizatorzy Targów Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO (3-4 lutego 2016, AmberExpo, Gdańsk) kolejny raz zaskakują świeżym podejściem do organizacji targów i już dziś zapowiadają, kolejną nowość wśród stref tematycznych.

Zobacz więcej

VII edycja Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi 2016, odbędzie się w dniach 12-14 marca 2016 w Katowicach

05-10-2015

Przyszłoroczne targi odbędą się w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (lokalizacja obok Spodka). 7 edycja targów SweetTARGi, będzie znakomitą okazją do zaprezentowania nowości i premier w branży cukierniczej, piekarniczej, lodziarskiej i gastronomicznej. Ponadto, do spotkania szerokiego grona specjalistów i profesjonalistów, którzy jak zawsze tłumnie pojawiają się w Katowicach.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca