Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

WorldFood Warsaw na słodko

17-02-2016

Rynek słodyczy w Polsce wart jest 12,7 mld złotych. To kluczowa branża eksportowa krajowego sektora spożywczego. Branża czekoladowo-cukiernicza jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż eksportowych na rynku spożywczym w Polsce. Wyroby czekoladowo - cukiernicze od kilku lat zajmują pierwsze miejsce pod względem wartościowym w eksporcie żywności wysoko przetworzonej, co czyni je polskim hitem eksportowym.

Zobacz więcej

Jaką witrynę wybrać do cukierni?

16-02-2016

Witryny cukiernicze to jedne z wielu rodzajów dostępnych na rynku sprzętów gastronomicznych, które oprócz praktycznego zastosowania cechuje także funkcja dekoracyjna. Na co zwracać uwagę wybierając witrynę do cukierni?

Zobacz więcej

Program VII edycji SweetTARGi 2016

12-02-2016

7 edycja targów SweetTARGi, będzie znakomitą okazją do zaprezentowania nowości i premier w branży cukierniczej, piekarniczej, lodziarskiej i gastronomicznej. Ponadto, do spotkania szerokiego grona specjalistów i profesjonalistów, którzy jak zawsze tłumnie pojawiają się  w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (lokalizacja obok Spodka).

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca