Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Program imprezy O Kuchnia 2016

15-09-2016

O Kuchnia! to interaktywne wydarzenie, które ukazuje szeroko pojętą tematykę kulinariów. Wydarzenie przyciąga  amatorów dobrego jedzenia i gotowania, warsztatów kulinarnych i tematycznych a także kultury streetfood, świetnej atmosfery, dobrej muzyki i rozrywki.

Zobacz więcej

Jak wybrać odpowiednią maszynę używaną?

29-06-2016

Na rynku maszyn czyszczących można znaleźć szeroką ofertę używanych egzemplarzy, które oferowane są w znacznie niższych cenach niż nowe maszyny. Jak jednak porównać używane maszyny z różnych źródeł? Na jakie aspekty zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze używanego sprzętu?

Zobacz więcej

Nowości w programie Targów WorldHotel

06-06-2016

Trwają prace nad programem 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-14 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nowością będą dwa konkursy, tj. Kulinarne Mistrzostwa Polski Roberta Sowy i Best Pastry Chef 2016 Tomasza Dekera. Warto już dziś wpisać do kalendarza datę Targów WorldHotel.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Greek Trade Sp. z o.o.

Greek Trade Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Bakerpol

Bakerpol

Zobacz więcej

Bakepan

Bakepan

Zobacz więcej

polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca